Кондиціонери Mitsubishi

Надійність, економічність, функціональність

Кондиціонери Mitsubishi вважаються еталоном на ринку кліматичної техніки. Споживачі вибирають техніку саме цієї торговельної марки через її надійність, економічність і функціональність. Однак  далеко не всі знають, що Mitsubishi – це назва колись існуючої японської мегакорпорації, під якою зараз працюють два окремих виробника: Electric і Heavy.

Продукція компаній випускається на різних підприємствах, але вживані технології, дизайн і функціональні можливості схожі. Просто кожна торговельна марка робить упор на різні аудиторії клієнтів.

Щоб замовити кондиціонери Mitsubishi з доставкою по Україні, звертайтеся в інтернет-магазин Mitsubishi-Kond. Компанія спеціалізується на реалізації кліматичної техніки даного японського виробника і є його офіційним дилером.

Mitsubishi-Kond має представництва в Черкасах і Києві, де, крім продажу кондиціонерів Mitsubishi, надає послуги з їх встановлення та обслуговування. У штаті співробітників компанії працюють майстри, інженери й проектувальники з 10-річним досвідом роботи.

Чому потрібно вибрати Mitsubishi?

Кондиціонери, які випускаються під брендом Mitsubishi, мають ряд переваг:

 • Інверторне керування. Забезпечує плавну роботу компресора й тонке регулювання температури потоку повітря. Для підтримки заданих температурних параметрів кондиціонер Mitsubishi не вмикається/вимикається, як це роблять неінверторні аналоги, а постійно знаходиться в робочому режимі, змінюючи потужність, яка їм видається.
 • Широкий діапазон робочих температур. Кондиціонери Mitsubishi працюють в екстремальних для подібної кліматичної техніки умовах. Обігрів приміщення можливий, навіть якщо на вулиці +24 градуси, що актуально для льохів, що вимагають певних температурних умов круглий рік. А режим охолодження може бути включений навіть якщо на вулиці -15°C.
 • Тижневий програматор. Для ефективного розподілу часу роботи кондиціонера. Наприклад, можна задати програму, щоб в періоди, коли в будинку нікого немає, техніка відключалася.
 • Фільтрація повітря. Кондиціонери Mitsubishi комплектуються як звичайними фільтрами, які захищають внутрішні компоненти, так й елементами глибокого очищення повітря. Наприклад, Plasma Quad Plus видаляє з повітря частинки розміром менше 2,5 мкм.

Типи кондиціонерів Mitsubishi

Під цим брендом кліматичної техніки випускаються наступні типи кондиціонерів:

 • Спліт-системи. Складаються з внутрішнього й зовнішнього блоків. Перший виконує функцію випарника холодоагенту, а другий конденсатора. За рахунок використання нових компресорів спірального типу й вентиляторів з електродвигунами постійного струму спліт-системи Міцубісі відрізняються дуже тихою роботою та високою економічністю споживання електроенергії.
 • Мульти-спліт. Кліматичне обладнання працює за таким же принципом і з використанням тих же технологій, що й спліт-системи. Єдина відмінність – мульти-спліт системи Mitsubishi підтримують можливість одночасного функціонування декількох внутрішніх блоків, підключених до одного зовнішнього.
 • Мультізональні системи Mitsubishi. Створені для усунення недоліку мульти-спліт системи, коли всі внутрішні блоки, які підключені до зовнішнього, можуть одночасно працювати тільки в одному режимі. В мультізональних системах кондиціонування немає цього обмеження. Частина внутрішніх блоків може працювати на охолодження, а інша – на нагрів. Мультизональні системи більш потужні: один зовнішній блок підтримує до 80 внутрішніх.

Серії кондиціонерів Mitsubishi

В каталозі кліматичної техніки Mitsubishi кондиціонери розділені на три серії:

 1. Побутові. Розроблені спеціально для використання в житлових приміщеннях або офісах невеликої площі. Переважно випускаються з внутрішніми блоками настінного монтажу, при цьому є касетні, підлогово-стельові, канальні моделі. Кондиціонери цієї серії ефективні при роботі в приміщеннях площею до 80 м2.
 2. Напівпромислові. Відрізняються підвищеною продуктивністю й розраховані на роботу в приміщеннях до 400 м2. Призначені для торговельних центрів, муніципальних будівель та інших об'єктів, де спостерігається велике скупчення людей або потрібна підтримка певних кліматичних умов на значній території. Внутрішні блоки представлені касетними, стельовими, колонними й канальними моделями. У напівпромислових кондиціонерах Mitsubishi загальна довжина фреонопровіда становить до 100 метрів, а висота перепаду між внутрішнім і зовнішнім блоками – 30 м.
 3. Промислові. Розраховані на роботу в приміщеннях з великою площею. Наприклад, в аеропортах, ТРЦ. Крім цього, промислові кондиціонери Mitsubishi застосовуються для підтримання оптимальних кліматичних умов в льохах, в серверних дата-центрів. Загальна протяжність фреонопроводів у цього обладнання може досягати 1000 м, кількість підключених внутрішніх блоків до одного зовнішнього – більше 80 шт.

Різновиди внутрішніх блоків

Фактична функціональність кондиціонера Mitsubishi залежить від обраного типу й конкретної моделі внутрішнього блоку.

 • Настінні. Розраховані на побутового споживача, тому комплектуються найбільшою кількістю додаткових функцій, адже саме в цьому сегменті кліматичної техніки спостерігається найбільша конкуренція. Настінні кондиціонери Mitsubishi постійно удосконалюються й оновлюються.
 • Касетні. Перевага цього типу кліматичної техніки – прихований монтаж між основною й декоративною підвісною або натяжною стелею. Крім цього, вони видають потік повітря одночасно в чотирьох напрямках. За функціональною частиною програють настінним аналогам. Більшість додаткових опцій направлена більше на зниження енергоспоживання, ніж на зручність експлуатації.
 • Канальні. Схожі на касетні кондиціонери Mitsubishi, але відрізняються способом монтажу. Канальні внутрішні блоки встановлюються в порожнині спеціально обладнаної ніші під стелею. Видають один потік повітря, який прямує вниз по діагоналі або паралельно стелі.
 • Підлогово-стельові. Встановлюються на стіну безпосередньо над підлогою або під стелею з використанням спеціальних кріплень. Зовні пристрої нагадують опалювальні конвектори. Переважно використовуються в ситуаціях, коли в дизайні або архітектурі приміщення відсутня можливість монтажу настінних моделей.
 • Також в лінійці продукції Mitsubishi є вузькоспеціалізовані внутрішні блоки колонного й стельового типу.

Чому купити кондиціонери Mitsubishi потрібно у нас?

Ціна кондиціонерів Мітсубісі залежить від технічних характеристик, а також від продавця. Замовивши техніку в інтернет-магазині Mitsubishi-Kond, ви купуєте кліматичне обладнання у офіційного дилера на території України. Такий статус компанії дозволяє реалізовувати якісні кондиціонери Mitsubishi за ціною, яка рекомендована виробником.

Якщо ви не впевнені у виборі моделі спліт-системи, звертайтеся за допомогою до наших фахівців, які регулярно проходять курси, беруть участь у виставках, конференціях і знають всі тонкощі кондиціонерів Mitsubishi.

Відповіді на найбільш поширені питання

Які бренди кондиціонерів компанії Mitsubishi є в продажу?

У сфері кліматичного обладнання під брендом Mitsubishi працюють дві незалежні компанії: Electric і Heavy. Продукцію кожної можете з легкістю замовити на сайті інтернет-магазину Mitsubishi-Kond.

Яка офіційна гарантія виробника на кондиціонери Mitsubishi?

Наявність антикорозійного покриття на зовнішньому блоці, висока якість використовуваних комплектуючих дозволяють компаніям, що працюють під торговою маркою Mitsubishi, давати трирічну гарантію на всю продукцію.

Як вибрати і замовити кондиціонер Мітсубісі в інтернет-магазині Mitsubishi-Kond?

Можна скористатися функціями сайту: за допомогою фільтра підібрати оптимальну модель пристрою й виконати замовлення, заповнивши відповідну форму. Якщо не впевнені у виборі – звертайтеся за безкоштовною консультацією по телефону до наших експертів.