Доставка й оплата

Після вибору підходящого кліматичного обладнання Mitsubishi саме час підібрати відповідний спосіб оплати й доставки. Наш інтернет-магазин Mitsubishi-Kond пропонує кілька варіантів.

Способи оплати

Можливий розрахунок готівкою й безготівковим способом.

Розрахунок готівкою

Можливий при доставці обладнання для кондиціювання Mitsubishi по Києву й Черкасам, а також при оплаті безпосередньо в офісі нашої компанії.

Безготівковій розрахунок

Здійснюється на рахунок ПП або юридичної особи з ПДВ. Отримати реквізити можна, звернувшись до менеджера компанії: він відправить рахунок-лист по електронній пошті або факсом.

Оплата через термінал

Кліматичне обладнання можна оплатити через POS-термінал.

Оплата в кредит або в розстрочку

Послугу пропонує Приватбанк і Монобанк.

Доставка

Доставка кліматичного обладнання Mitsubishi по Києву й Черкасам здійснюється особистим транспортом компанії. Доставляємо техніку додому, в офіс або на будь-який об'єкт, гарантуючи цілісність й оперативність.

Доставка по Україні

По Київській, Черкаській області, а також в будь-яке місто України доставка кліматичного обладнання Mitsubishi можлива обраною клієнтом транспортною компанією (Нова Пошта, Автолюкс, Нічний експрес та інші). Відправлення здійснюється на наступний день після внесення передоплати. Всі питання, що стосуються транспортування замовлення в інше місто, вирішуються з менеджером на етапі оформлення покупки.

Разом з кліматичною технікою покупець отримує:

  • бланк замовлення;
  • чек на товар;
  • інструкцію з використання;
  • гарантійний талон.

Самовивіз

Техніку Mitsubishi можна забрати самостійно з офісу компанії. Перш ніж приїхати, переконайтеся в наявності продукції й зарезервуйте техніку Mitsubishi, зв'язавшись з менеджером.