Кондиціонери Mitsubishi інверторного типу

Інверторні кондиціонери Mitsubishi - це енергоефективна кліматична техніка, за допомогою якої легко створювати оптимальні температурні умови в приміщенні. Особливістю обладнання цього типу є наявність інверторного компресора, який змінює частоту обертання двигуна в залежності від показників температури повітря в кімнаті. При досягненні заданих температурних параметрів кондиціонер переходить на знижену потужність роботи.

В інтернет-магазині Mitsubishi-Kond можна купити інверторні кондиціонери Mitsubishi з доставкою в Київ, Черкаси й інше місто України. Наші консультанти допоможуть підібрати модель, яка найкраще підійде під конкретні умови використання й запланований бюджет покупки.

Особливості інверторних кондиціонерів Mitsubishi

Високою продуктивністю й низьким енергоспоживанням спліт-системи Mitsubishi зобов'язані наявності інвертора - плати з електронними компонентами, вмонтованої в зовнішній блок кондиціонера. Вбудований в інвертор мікропроцесор збирає дані з датчиків внутрішнього блоку, які контролюють зміни температури в приміщенні. На основі отриманої інформації визначається оптимальна потужність роботи спліт-системи.

Наявність інвертора дозволяє точно відрегулювати продуктивність холоду або тепла, оперативно створити комфортні умови в приміщенні та знизити енергоспоживання. Температура коливається в межах 1 градуса, тому в кімнаті зберігаються стабільні параметри повітря.

Переваги кондиціонерів інверторного типу Mitsubishi

Японський виробник втілив в інверторних спліт-системах кращі сучасні рішення в галузі електроніки. Замовити побутовий кондиціонер Mitsubishi варто з кількох причин:

 • техніка максимально енергоефективна;
 • потужність роботи компресора автоматично підлаштовується під температурні умови всередині приміщення;
 • точність підтримки заданих параметрів повітря;
 • низький рівень шуму.

Установка кондиціонера Mitsubishi з інвертором можлива в приміщеннях будь-якого типу:

 • в квартирах;
 • приватних будинках;
 • котеджах;
 • офісах.

Функціональні можливості спліт-систем з інвертором

У нашому інтернет-магазині покупцям доступні інверторні кондиціонери Mitsubishi, які підходять для приміщень від 21 до 100 кв.м. Виробник широко використовує технології, які роблять обладнання практичним, ефективним і зручним у використанні:

 • 3D I-SEE - технологія, що дозволяє на відстані визначати температуру в різних точках приміщення для рівномірного розподілу потоків повітря, а також обчислювати місцеположення людей в кімнаті;
 • Plasma Quad - система плазмового очищення повітря від хвороботворних бактерій, алергенів, дрібних частинок, пилу;
 • I save - режим для організації економічного обігріву кімнати на рівні 10 ℃;
 • I Feel - технологія враховує переваги користувача й самостійно регулює температуру та інші параметри.

Крім різноманітних функцій і можливостей інверторні кондиціонери Mitsubishi відрізняються дизайном. У продажу представлені класичні інверторні спліт-системи з внутрішнім блоком білого кольору й дизайн-серія. Остання об'єднала обладнання з яскравим, незабутнім зовнішнім виглядом (в наявності моделі з внутрішнім блоком чорного, білого, червоного, перламутрового відтінку, металік).

Отримайте безкоштовну консультацію нашого експерта щодо вибору або установки інверторного кондиціонера Mitsubishi. Замовте монтаж обладнання Mitsubishi в Києві й Черкасах. Зателефонуйте за вказаним номером телефону або відвідайте наш офіс, адресу якого ви знайдете в розділі «Контакти».

Відповіді на найбільш поширені питання

Як зробити вибір інверторного кондиціонера Mitsubishi?

Підберіть необхідну площу приміщення за допомогою фільтра на сайті. Там же можна вказати потрібні Вам функції. Або просто зверніться до консультантів інтернет-магазину Mitsubishi-Kond.

Як купити побутовий кондиціонер Mitsubishi з установкою під ключ?

Для цього потрібно подати заявку через форму зворотного зв'язку на сайті або по телефону.

Скільки становить гарантія на побутовий кондиціонер Mitsubishi?

Інтернет-магазин Mitsubishi-Kond - офіційний дилер продукції Міцубісі. Ми надаємо гарантію від виробника 36 місяців. Гарантія на монтаж 12 місяців.

Як оплатити побутовий кондиціонер Mitsubishi?

Розрахунок можна зробити в офісі компанії готівкою або банківською картою. Клієнти Приватбанку і Монобанку можуть оформити оплату частинами. Також можливий безготівковий розрахунок з ПДВ і без.