Кондиціонери Mitsubishi канального типу

Канальні кондиціонери Mitsubishi - сучасні високопродуктивні системи, які забезпечують комфортні умови в декількох приміщеннях одночасно. За рахунок конструктивних особливостей і функціоналу це обладнання здійснює нагрівання та охолодження тихо, споживаючи мінімум електроенергії, а головна його перевага - прихований монтаж.

Купити канальні кондиціонери Mitsubishi в Києві, Черкасах та в інших містах України бажаючі можуть в нашому інтернет-магазині Mitsubishi-Kond. Наші фахівці допоможуть вам підібрати відповідну модель з урахуванням потреб і бюджету.

Конструктивні особливості канальних кондиціонерів Mitsubishi

Канальні кліматичні системи поєднують високу продуктивність, легкість в керуванні й широкі можливості установки. Їх конструкція складається з двох блоків - внутрішнього й зовнішнього.

Зовнішній блок монтується з боку вулиці, внутрішній ховають за стелею, тому така спліт-система практично непомітна. Блоки з'єднані трасами для холодоагенту, перепад висоти між елементами системи допускається, однак проектувати магістралі потрібно правильно, а це можливо зробити тільки за допомогою професіоналів, якими і є фахівці нашої компанії. Від цього залежить ефективність роботи системи й термін експлуатації обладнання. Наші інженери враховують всі ці й інші тонкощі на стадії розробки проекту системи кондиціонування.

Канальні кондиціонери поділяються на класи в залежності від потужності повітряного потоку, який видається. На ринку представлені моделі трьох категорій:

  • низьконапірні (до 50 Па);
  • середньонапірні (до 100 Па);
  • високонапірні (до 250 Па).

Вибір конкретного варіанту залежить від площі приміщення, куди система кондиціонування буде змонтована. З усіх питань вибору й установки кондиціонерів Mitsubishi звертайтеся до консультанта нашого інтернет-магазину.

Кому підійдуть канальні кондиціонери Mitsubishi

Канальні кондиціонери Mitsubishi обирають покупці, які хочуть обігрівати або охолоджувати декілька кімнат одночасно, а також люди, яким дуже важливий дизайн інтер'єру, оскільки обладнання повністю непомітне! Замовити й встановити систему можна не тільки в приватних будинках і квартирах, але й в комерційних приміщеннях, промислових будівлях, закладах громадського харчування, спортивних комплексах.

Вибір того чи іншого обладнання грунтується на значеннях загальної площі кімнат, в яких потрібно забезпечити певні показники температури повітря. Виробник подбав, щоб кожен покупець знайшов і придбав модель, відповідну його потребам та прийнятну за ціною.

Переваги канальних кондиціонерів Mitsubishi

Канальні кондиціонери Mitsubishi займають мало місця, непомітні в інтер'єрі, при цьому мають високі показники продуктивності. За допомогою закладеному в них великому набору функцій легко створювати комфортні умови для роботи й відпочинку.

Особливості й характеристики канальних кондиціонерів Mitsubishi:

  • Обладнання рівномірно розподіляє охолоджене повітря по всіх кімнатах.
  • Сучасний статор двигуна Poki Poki Core, розроблений компанією Mitsubishi Electric, максимально підвищує ефективність роботи системи.
  • Пульт керування, призначений для групи канальних кондиціонерів (від 1 до 16), має зрозумілий інтерфейс, з яким просто розібратися користувачам.
  • Низький рівень шуму - до 19 дБ.
  • Є режим самоочищення.
  • 3 роки гарантії від виробника.


Фахівці нашої компанії професійно встановлять будь-яку кліматичну техніку Mitsubishi на вашому об'єкті будь-якої складності. Ми є офіційним дилером торговельної марки Mitsubishi в Україні. Доставку виконуємо по всій території країни. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як вибрати канальний кондиціонер Mitsubishi?

Важливу роль відіграє правильний розрахунок необхідних параметрів системи кондиціонування. Для цього Ви можете звернутися за безкоштовною консультацією до менеджерів нашого інтернет-магазину.

Де можна замовити канальний кондиціонер Mitsubishi?

Замовлення можна зробити на сайті інтернет-магазину Mitsubishi-Kond. Ми є офіційним дилером канальних кондиціонерів Міцубісі.

Яка гарантія на канальні кондиціонери Mitsubishi?

Гарантія від виробника становить 36 місяці. Є можливість продовження гарантії до 5 років.

Як купити канальний кондиціонер Mitsubishi з доставкою?

Доставка по Києву і Черкасам проводиться транспортом інтернет-магазину Mitsubishi-Kond. В інші населені пункти України відправляємо через національні поштові служби.