Для високих стель

Коли потрібно сховати внутрішній блок спліт-системи або потужне кліматичне обладнання в будинку з високими стелями, офісі або торговельному центрі, відмінним рішенням стане касетний кондиціонер Mitsubishi. Головна відмінність обладнання такого типу - воно встановлюється між основною й декоративною стелею (підвісною або натяжною). Купити касетний кондиціонер Mitsubishi можна під будь-який інтер'єр приміщення, оскільки єдиною видимою частиною виступає передня панель.

Представлена ​​спліт-система відноситься до класу професійного кліматичного обладнання, проте в лінійці японських виробників (Mitsubishi Electric і Mitsubishi Heavy) є варіанти й для побутових споживачів. Залежно від моделі вони ефективно працюють на площі від 20 до 120 м2.

Особливості касетних кондиціонерів Mitsubishi

Касетне кліматичне обладнання Mitsubishi Electric і Mitsubishi Heavy відрізняється високою якістю збірки в своєму класі. Тут використовуються кращі напрацювання в області систем кондиціонування. Крім цього, представлені унікальні технічні рішення, які були розроблені японськими інженерами.

 • Інверторне керування. Забезпечує комфортну температуру в приміщенні без різких перепадів і протягів. Електроніка не вмикає/вимикає касетний кондиціонер, а плавно регулює потужність. Цей режим роботи сприяє зниженню зносу компресора й економії електроенергії. Повністю виключається ймовірність виникнення протягів.­­­
 • Ротор з постійним магнітом. Відсутність обмотки в конструкції ротора й використання магніту з рідкоземельного металу збільшує термін служби електроприводу, підвищує потужність й економічність обладнання.
 • Двигуни вентиляторів на постійному струмі. Технологія дозволяє збільшити ефективність роботи електродвигуна, знижує споживання електроенергії. Вентилятори працюють тихіше, а кількість обертів регулюється в залежності від різниці фактичної температури й заданої.
 • 3D I-see Sensor. За допомогою інфрачервоних датчиків визначається температура предметів, підлоги, які знаходяться в приміщенні. На підставі отриманих даних електроніка коректує потужність роботи спліт-системи.

Всі моделі касетних кондиціонерів можуть керуватися як стаціонарно, так і за допомогою дистанційного пульта керування. Є підтримка протоколів для підключення до централізованого пульту або системи «Розумний будинок».

Різновиди касетних кондиціонерів Mitsubishi

Касетні інверторні кондиціонери Mitsubishi поділяються на однопотокові й чотирьохпотокові. Останні значно перевершують спліт-системи з настінними внутрішніми блоками. Користувач може регулювати напрямок і силу потоку повітря у всіх чотирьох напрямках.

Однопотокові поступаються чотирьохпотоковим продуктивністю й встановлюються в тих ситуаціях, коли неможливий монтаж настінних блоків. Висота пристроїв всього 18,5 см, що є оптимальним значенням для їх монтажу в житлових приміщеннях з підвісною або натяжною стелею.

Переваги касетних кондиціонерів Mitsubishi

Замовляючи касетний кондиціонер для будинку або офісу, ви отримаєте наступні переваги:

 • відсутність протягів;
 • рівномірний нагрів й охолодження приміщення за рахунок динамічного розподілу повітряних потоків;
 • відмінна ефективність навіть при наявності високих стель;
 • простота обслуговування завдяки легкості доступу до фільтрів внутрішнього блоку.

Чому касетний кондиціонер Mitsubishi потрібно замовити у нас

Щоб придбати касетний кондиціонер Mitsubishi за ціною виробника, звертайтеся до офіційного дилера на території України - Mitsubishi-Kond. Компанія працює з 2007 року, і займається реалізацією й сервісним обслуговуванням кліматичного обладнання японського виробника.

Співпраця з Mitsubishi-Kond бесперечно вигідна:

 • повноцінна гарантія терміном на 3 роки з можливістю продовження до 5 років;
 • повний комплекс послуг з монтажу кондиціонерів Мітсубісі (тільки для жителів Києва й Черкас);
 • безкоштовна допомога в підборі оптимальної моделі касетного кондиціонера Mitsubishi.

Щоб зв'язатися з експертом Mitsubishi-Kond для консультації або замовлення спліт-системи, залиште контакти у формі зворотного зв'язку або зателефонуйте.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як вибрати касетний кондиціонер Mitsubishi?

Для підбору моделі скористайтеся зручним фільтром на сайті, вибравши площу вашого приміщення або зверніться за допомогою до експерта Mitsubishi-Kond.

В які міста можна оформити доставку касетного кондиціонера Mitsubishi?

Доставка касетного кондиціонера Mitsubishi виконується в усі міста й населені пункти, де працюють відділення національних кур'єрських служб.

Яку гарантію можна отримати на касетний кондиціонер Mitsubishi?

Офіційна гарантія виробника на касетні кондиціонери Mitsubishi - 3 роки. Але при підписанні окремої угоди з Mitsubishi-Kond вона може бути розширена до 5 років.

Як оплатити покупку касетного кондиціонера Mitsubishi?

При замовленні в інтернет-магазині Mitsubishi-Kond доступні наступні методи оплати: готівкою, переказом на картку через банківський термінал, на розрахунковий рахунок з ПДВ або без, кредит або розстрочка від Приватбанк, Монобанк.