Комплексне рішення

У ситуаціях, коли потрібно встановити кілька спліт-кондиціонерів в будинку або офісі, але є обмеження по кількості допустимих зовнішніх блоків, відмінним рішенням буде застосування мульти-спліт системи Mitsubishi. Це високотехнологічне обладнання, яке об'єднало кращі напрацювання й інженерні рішення в сфері кліматичної техніки.

Щоб купити оригінальну мульти-спліт систему Mitsubishi у офіційного дилера з доставкою по Україні, зробіть замовлення в інтернет-магазині Mitsubishi-Kond. Для жителів Києва й Черкас діє послуга монтажу.

Особливості мульти-спліт кондиціонерів Mitsubishi

У лінійці мульти-спліт систем Mitsubishi Electric і Heavy представлені кондиціонери з інверторним керуванням, тому, незважаючи на збільшені розміри зовнішнього блоку, обладнання економічне. Електроніка системи самостійно регулює потужність компресора в залежності від навантаження й кількості одночасно ввімкнених внутрішніх блоків. Максимальна кількість останніх досягає 6 штук.

Крім інверторного керування роботою компресора, в мульти-спліт системах Mitsubishi впроваджені такі інноваційні технічні рішення:

 • Вентилятор з двигуном постійного струму. За рахунок присутності в роторі електродвигуна постійного магніту забезпечується зниження шумопродуктивністі й енергоспоживання мульти-спліт системи Mitsubishi.
 • Труби з внутрішнім оребренням. Така конструкція трубок теплообмінників збільшує ефективність передачі теплової енергії від холодоагенту до зовнішнього середовища. В результаті для виходу спліт-системи в робочий режим потрібно значно менше часу.
 • Використання рідкоземельного металу в роторі компресора. Заміна феритових магнітів в двигуні рідкоземельними істотно підвищує потужність і знижує споживання електроенергії.

Типи сумісних внутрішніх блоків

Не існує вимоги по типу використовуваних внутрішніх блоків в мульти-спліт системах Mitsubishi. Користувач може обрати як однакову модель для всіх приміщень, так і різну для кожної кімнати. Єдина вимога: сумарна споживана потужність внутрішніх блоків кондиціонера не повинна бути більшою потужності зовнішнього.

Мульти-спліт системи Mitsubishi сумісні з такими блоками всередині приміщення:

 • Настінні. Встановлюються у верхній частині стіни, під стелею. Через простоту монтажу, обслуговування, привабливого дизайнерського оформлення настінні елементи кондиціонерів Mitsubishi користуються популярністю серед побутових споживачів.
 • Касетні. Монтуються між основною й декоративною стелею (підвісною або натяжною). Випускаються однопотоковими й чотирьохпотоковими. Моделі мульти-спліт систем Mitsubishi з єдиним потоком подають повітря тільки в одному напрямку. Чотирьохпотокові кондиціонери працюють одночасно на всі напрямки й встановлюються в приміщеннях зі значною площею.
 • Підлогово-стельові. Зовні схожі на конвектор, монтаж цього внутрішнього блоку спліт-системи Mitsubishi виконується трохи вище підлоги або під стелею. За продуктивністю порівнянні з касетними кондиціонерами.
 • Підвісні. За допомогою спеціальних кріплень підвішуються до стелі. Відрізняються компактністю корпусу й високою потужністю. Переважно їх встановлюють в приміщеннях великої площі: офісах, торговельних залах.
 • Канальні. Монтаж мульти-спліт системи Mitsubishi такого типу виконується в спеціальну нішу під стелею. За показниками продуктивності й ефективності роботи рішення підходять для побутових споживачів, схожі на настінні аналоги.

Функції внутрішніх блоків мульти-спліт систем Mitsubishi

Інженери компанії Mitsubishi зробили так, щоб мульти-спліт системи були не тільки технологічними, а й функціональними, здатними задовольнити потреби всіх споживачів.

Розглянемо деякі функцій:

 • Econo Cool. У звичайному режимі кондиціонер витримує температуру повітря суворо до заданого параметру. Якщо режим Econo Cool ввімкнений, фактичні температурні показники в приміщенні підвищуються на 2 градуси від заданого значення, жалюзі починають працювати таким чином, що людина не помічає цього підвищення й відчуває себе комфортно. Економія електроенергії становить 20%.
 • I feel. Інтелектуальний режим, який регулює температуру потоку повітря для забезпечення максимальної зручності людей, які знаходяться в приміщенні, незалежно від заданого показника. Наприклад, якщо задати максимальний температурний показник в 16 градусів, електроніка самостійно відкоригує значення на підставі попереднього досвіду налаштувань.
 • Датчик активності людини (3D I-see Sensor). Інфрачервоні датчики визначають температуру в різних зонах приміщення й «розумна» електроніка на підставі отриманих даних встановлює розташування людей і їх кількість в зоні детектування. Далі мікропроцесор обробляє відомості, здійснює коригування потужності й напрямки ламелей кондиціонера.
 • Программатор. Залежно від моделі мульти-спліт системи Mitsubishi, користувач може виконати програмування режимів роботи протягом 24 годин або тижня. Наприклад, задавати умови роботи таким чином, щоб кондиціонер працював тільки коли всі в будинку й вимикався в робочі години, дні.

Крім підтримки оптимальної температури, мульти-спліт системи Mitsubishi з високою ефективністю очищають повітря від шкідливих речовин й алергенів. Для цього використовуються різні технології фільтрації. Особливо ефективні Plasma Quad і Plasma Quad Plus.

Чому мульти-спліт систему Mitsubishi потрібно замовити у нас?

Замовивши мульти-спліт систему Mitsubishi в інтернет-магазині Mitsubishi-Kond, отримуєте наступні вигоди:

 • придбання кондиціонерів за ціною дилера;
 • доставка в будь-який регіон України;
 • професійний монтаж й обслуговування техніки (Київ і Черкаси);
 • можливість придбання побутових, напівпромислових і промислових моделей;
 • офіційна гарантія з можливістю продовження після її завершення.

Якщо ви вирішили купити мульти-спліт систему Mitsubishi, але у вас є питання або не впевнені у виборі, зателефонуйте за номерами на сайті. У наших фахівців великий досвід роботи з кліматичною технікою, вони беруть участь в різних виставках, проходять програми навчання, щоб надавати клієнтам свіжу й достовірну інформацію.

Відповіді на найбільш поширені питання

Чим мульти-спліт система відрізняється від спліт-системи?

Мульти-спліт система - кліматичне обладнання, апаратні можливості якого дозволяють до одного зовнішнього блоку підключити декілька внутрішніх. Спліт-система - це один зовнішній й один внутрішній блок.

Яка гарантія на мульти-спліт системи Mitsubishi?

Mitsubishi-Kond, як офіційний дилер торговельної марки Mitsubishi, підтримує гарантію виробника, яка становить 3 роки на всю лінійку продукції.

Чи можна замовити мульти-спліт систему Mitsubishi з установкою під ключ?

Скористатися послугою професійного монтажу кондиціонерів від Mitsubishi-Kond можуть жителі Києва й Черкас.