Гідна альтернатива

У ситуаціях, коли немає можливості розмістити настінний внутрішній блок спліт-системи через архітектурні особливості або дизайнерські переваги, відмінним рішенням стане підлогово-стельовий кондиціонер Mitsubishi.

Особливості підлогово-стельових кондиціонерів Mitsubishi

Зовні цей тип кліматичного обладнання нагадує газовий або електричний конвектор системи опалення. У корпусу розмір більше, якщо порівнювати його зі стандартними настінними аналогами, оскільки всередині підлогово-стельового кондиціонера Mitsubishi встановлений не один вентилятор, а два (у верхній і нижній частині). Така конфігурація дозволяє видавати повітряний потік одночасно в двох напрямках: вгору й вниз (опція працює тільки в режимі обігріву).

Корпуси деяких моделей підлогово-стельових кондиціонерів Mitsubishi можна втопити в стіну на 7 см. В результаті видима глибина зменшується до 14,5 см, чого цілком достатньо для коректного розміщення пристрою під підвіконням. Передбачено монтаж під стелею за допомогою спеціальних анкерних кріплень.

Незважаючи на відмінності від настінних кондиціонерів Mitsubishi, підлогово-стельові спліт-системи технічно їм не поступаються. Вони комплектуються компресорами з інверторним керуванням, які відрізняються високою економічністю енергоспоживання й довговічністю.

Вентилятори обертаються електроприводами на постійному струмі, що дозволяє електроніці виконувати плавне зниження їх обертів в залежності від наближення фактичної температури повітря в приміщенні до заданої користувачем. Результатом подібної роботи є зниження ймовірності виникнення протягів і шуму до мінімуму, спостерігається економія електроенергії.

Система фільтрації повітря підлогово-стельових систем програє настінним, але демонструє кращі показники в порівнянні з канальними кондиціонерами Mitsubishi. Вона ефективно справляється з очищенням повітряного потоку від пилу, бактерій, неприємних запахів.

Функціональні можливості підлогово-стельових кондиціонерів Mitsubishi

Інженери японського виробника зробили все, щоб, купивши підлогово-стельовий кондиціонер Mitsubishi, користувач отримав максимум комфорту від його використання. Для цього у всіх моделях лінійки передбачений наступний набір функцій:

  • Fuzzy Auto. Використовується в підлогово-стельових спліт-системах Mitsubishi Heavy. Електроніка кондиціонера за допомогою датчиків зовнішнього блоку постійно контролює температуру й вологість на вулиці та підлаштовує роботу внутрішнього блоку відповідно до цих показників.
  • Автозміна. Для підтримки заданої температури в приміщенні підлогово-стельовий кондиціонер Mitsubishi самостійно приймає рішення, в якому режимі працювати: на обігрів або на охолодження.
  • Режим чергового опалення. Функція актуальна для ситуацій, коли в будинку тривалий час ніхто не живе. Підлогово-стельовий кондиціонер Mitsubishi автоматично вмикає режим обігріву, якщо в приміщенні температура повітря опускається нижче 10 градусів.
  • Денний або тижневий таймер. За допомогою програматора можна встановити, о котрій годині спліт-система повинна вмикатися й вимикатися. Добре продуманий режим роботи системи кондиціонування дозволяє істотно економити на оплаті рахунків за електроенергію.

Де найкраще купити підлогово-стельовий кондиціонер Mitsubishi?

Щоб придбати оригінальну спліт-систему з підлогово-стельовим внутрішнім блоком Mitsubishi, звертайтеся до офіційних дилерів компанії в Україні. У Києві й Черкасах це інтернет-магазин Mitsubishi-Kond.

Компанія працює на ринку з 2007 року й займається, крім реалізації кліматичного обладнання Mitsubishi, його монтажем. Для надання послуг установки в Mitsubishi-Kond працюють кваліфіковані проектанти, інженери й монтажники. Компанія має всі необхідні дозволи, працівники атестовані для роботи на висоті.

Як офіційний дилер, Mitsubishi-Kond надає можливість придбати підлогово-стельовий кондиціонер Mitsubishi за ціною виробника з офіційною гарантією терміном на 3 роки.

Зателефонуйте або заповніть форму зворотного зв'язку, щоб дізнатися персональну вартість системи кондиціонування, виходячи з ваших побажань і параметрів об'єкта.

Відповіді на найбільш поширені питання

Який підлогово-стельовий кондиціонер Mitsubishi вибрати?

Вибір конкретної моделі залежить від технічних параметрів приміщення, де буде встановлений кондиціонер. Якщо ви не впевнені, завжди можете звернутися за консультацією до фахівців Mitsubishi-Kond, які дадуть відповідь на питання й допоможуть підібрати оптимальний варіант пристрою кондиціонування.

Як замовити доставку додому підлогово-стельового кондиціонера Mitsubishi?

Щоб замовити вподобаний підлогово-стельовий кондиціонер, зв'яжіться з нами за вказаними на сайті телефонами. Наші менеджери запропонують вам спліт-систему за індивідуальною ціною.

Яка гарантія на підлогово-стельові кондиціонери Mitsubishi?

На все представлене в інтернет-магазині кліматичне обладнання поширюється гарантія на 3 роки. За окремим договором Mitsubishi-Kond надає послугу сервісного обслуговування й продовження гарантії до 5 років.

Яким способом можна оплатити замовлення підлогово-стельового кондиціонера Mitsubishi?

При замовленні в інтернет-магазині Mitsubishi-Kond вам доступна оплата готівкою (якщо ви житель Києва або Черкас), через банківський термінал або шляхом переказу грошей на розрахунковий рахунок.