Якість і функціональність

Настінні кондиціонери Mitsubishi – кращий вибір, якщо хочете придбати якісну й функціональну кліматичну техніку. Інженери торгових марок Electric і Heavy, які працюють під брендом, подбали, щоб їх рішення максимально задовольняли потреби користувачів.

Технології настінних кондиціонерів Mitsubishi

Незважаючи на високу конкуренцію в сегменті побутових систем кондиціонування, продукція обох компаній (Electric і Heavy) відрізняється від інших пропозицій більш високою якістю збірки й використовуваних матеріалів, впровадженням технологій для ефективної роботи та зручності користувачів. У розпорядженні японських виробників власні дослідницькі інститути. Вони займаються розробками рішень для підвищення економічності, функціональності й безпеки настінних кондиціонерів Mitsubishi.

  • Інверторні технології. Використання двигуна, що працює на постійному струмі, дозволяє регулювати навантаження кондиціонера в залежності від поточної температури повітря в приміщенні. Однак фахівці Mitsubishi пішли ще далі. Вони впровадили в ротор настінного інверторного кондиціонера постійний магніт з рідкоземельного металу. В результаті зовнішній блок спліт-системи споживає менше електроенергії й працює тихіше.
  • Вентилятори з двигунами постійного струму. Крім електродвигуна компресора, розробники компанії Mitsubishi вдосконалили вентилятори, встановлені у внутрішньому й зовнішньому блоках. Застосування двигунів постійного струму збільшило крутний момент на низьких обертах, що допомогло знизити шум під час роботи. Відсутність колектора зробило енергоспоживання на порядок нижче.
  • Оребрення всередині труб теплообмінників. Ця модифікація збільшила показник теплообміну між фреоном, теплообмінником і повітрям, яке нагнітається. Тому для досягнення заданих температурних показників в приміщенні настінним спліт-систем Mitsubishi потрібно менше часу в порівнянні з аналогічним обладнанням інших виробників.
  • ІЧ-датчики. Інфрачервоні сенсори періодично сканують приміщення й встановлюють, в яких зонах спостерігаються найбільші відхилення температури від запрограмованого значення. На підставі отриманих даних електроніка коректує положення жалюзі й направляє потік повітря в цю зону. Також датчики встановлюють місцезнаходження людини, й в разі відсутності людей спліт-система відключається або переводиться в режим очікування.
  • Очищення повітря. Купивши настінний кондиціонер Mitsubishi, ви отримуєте мультифункціональне кліматичне обладнання, яке не тільки охолоджує/нагріває повітря в приміщенні, але й видаляє з нього пил, алергени, бактерії. Ступінь очищення настільки висока, що фільтри вловлюють частинки розміром менше 2,5 мкм.

Функції настінних кондиціонерів Mitsubishi

Окрім наявності інноваційних технічних рішень, настінні спліт-системи Mitsubishi характеризуються широкими функціональними можливостями:

  • Система розподілу повітря. Являє собою набір різних режимів роботи ламелей внутрішнього блоку. Система розроблена таким чином, щоб потік повітря, який видається кондиціонером, охоплював всі куточки приміщення, навіть зі складною конфігурацією.
  • Тижневий, денний таймер. Користувач програмує роботу кліматичного обладнання відповідно до ритму життя. Наприклад, якщо в певні години всі йдуть на роботу й вдома нікого немає, можна запрограмувати, щоб кондиціонер автоматично відключався.
  • Чергове опалення. Функція актуальна для власників заміських і приватних будинків, які взимку тривалий час залишаються без опалення. Настінний кондиціонер Mitsubishi визначає, що температура в приміщенні опустилася нижче 10 градусів, і щоб уникнути промерзання вмикає режим обігріву, піднімаючи температуру повітря до 28°C.

Крім цього, настінні кондиціонери Mitsubishi можна інтегрувати в систему «розумний будинок».

Чому купити настінний кондиціонер Mitsubishi потрібно у нас?

Mitsubishi-Kond – інтернет-магазин, який більше 13 років працює на ринку кліматичного обладнання. На сайті можете замовити сертифікований настінний кондиціонер Mitsubishi за ціною дилера з доставкою по всій території України. А жителі Києва й Черкас можуть скористатися послугою професійної установки.

У штаті співробітників Mitsubishi-Kond працюють кваліфіковані менеджери, проектанти систем кондиціонування, майстри, які проходять курси, регулярно приймають участь у виставках, тематичних форумах. Компанія має в своєму розпорядженні засоби для реалізації проектів будь-якої складності.

Залишилися питання чи важко підібрати відповідний настінний кондиціонер Mitsubishi – зателефонуйте в Mitsubishi-Kond. Наші фахівці проконсультують, допоможуть підібрати, упакують і відправлять кліматичну техніку в день замовлення.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як вибрати настінний кондиціонер Mitsubishi?

Щоб правильно підібрати кондиціонер, в налаштуваннях фільтра справа виберіть рекомендовану площу приміщення, і вам відкриються всі відповідні моделі. Оберіть функції, які вам необхідні. Якщо виникли труднощі, зверніться за безкоштовною консультацією до експертів Mitsubishi-Kond.

Як замовити настінний кондиціонер Mitsubishi з установкою під ключ?

Повідомте нам, в яке приміщення хочете його купити, ми підберемо найбільш відповідну модель, доставимо її й встановимо.

Яка гарантія надається на настінні кондиціонери Mitsubishi?

Як офіційний дилер компаній Mitsubishi Electric і Heavy, інтернет-магазин Mitsubishi-Kond надає гарантію від виробника терміном на 3 роки. Однак при регулярному сервісному обслуговуванні укладаємо з вами договір на продовження гарантії ще на 2 роки.

Як оплатити замовлення настінного кондиціонера Mitsubishi?

Інтернет-магазин Mitsubishi-Kond приймає платежі за придбаний товар готівкою або шляхом переведення на розрахунковий рахунок з ПДВ або без, банківською картою через термінал, можлива оплата частинами від Приватбанку й Монобанку, кредит.