Найнадійніші

Придбання якісного кліматичного обладнання – складне завдання. На ринку представлено безліч моделей пристроїв, але одні з найбільш надійних – настінні кондиціонери Mitsubishi Electric. Вони є еталоном якості й функціональності. Японська компанія славиться розробками й впровадженням незвичайних рішень, які згодом намагаються скопіювати й інші виробники кліматичного обладнання.

Чому варто вибрати настінний кондиціонер Mitsubishi Electric?

Японський виробник вкладає величезні кошти в розробку нових технологій, завдяки яким системи кондиціонування стають надійніше, економічніше, функціональніше, безпечніше. У випадку з настінними кондиціонерами Mitsubishi Electric результати очевидні. У них присутні технічні рішення, які випереджають час.

 • Внутрішнє оребрення труб теплообмінників. У кліматичному обладнанні Мітсубісі Електрик вперше почала використовуватися подібна технологія. Вона дозволила підвищити інтенсивність теплообміну між холодоагентом, теплообмінником і повітрям. В результаті скоротився час на досягнення заданої користувачем температури всередині приміщення, і збільшилася енергоефективність спліт-системи.
 • Інверторне керування. Перетворення змінного струму в постійний дозволило знизити знос електродвигуна й компресора, уможливило гнучке регулювання продуктивності. Для підтримки комфортних умов в кімнаті настінні кондиціонери Mitsubishi Electric не вимикаються/вмикаються, як це роблять неінверторні аналоги, а працюють на встановленій електронікою мінімальній потужності.
 • Технологія 3D I-see Sensor. За допомогою інфрачервоних датчиків електроніка настінних кондиціонерів Mitsubishi Electric визначає місцеположення людини, температуру окремих зон приміщення. Перевага цієї технології в тому, що якщо в кімнаті нікого не буде, спліт-система вимикається або переходить в режим очікування, а вмикається по поверненню власника. Якщо в одній з зон приміщення наявний значний температурний перепад, електроніка налаштує положення ламелей таким чином, щоб потік повітря був спрямований в цю зону.
 • Технологія очищення повітря. Купивши настінний кондиціонер Mitsubishi Electric, ви можете забезпечити собі не тільки оптимальні кліматичні умови в будинку, але й поліпшити стан повітря. Техніка японського виробника комплектується потужними фільтрами, які позбавляють повітря в приміщенні від найдрібніших частинок пилу розміром менше 2,5 мкм.

Модельний ряд настінних кондиціонерів Mitsubishi Electric

Представлені спліт-системи включають найбільшу різноманітність моделей. Так, в каталозі кондиціонерів Mitsubishi Electric ви знайдете такі серії настінних систем:

 • «Преміум». Відрізняються неперевершеним зовнішнім виглядом, над розробкою якого працювали кращі промислові дизайнери, і максимальним набором функцій. Кліматичне обладнання цієї серії призначене для бажаючих отримати все й відразу.
 • «Делюкс». Вибір для тих, кому важливіше внутрішнє наповнення пристрою, а не зовнішня оболонка. Функціонально ці настінні кондиціонери Mitsubishi Electric схожі на преміальну серію, але програють їй в дизайнерському оформленні корпусів внутрішніх блоків.
 • «Дизайн». Назва серії настінних кондиціонерів Mitsubishi Electric говорить сама за себе. Тут основний упор зроблений на оформленні пристроїв. Але й функціональні можливості теж на висоті. Єдина відмінність від попередніх серій – відсутність фільтра глибокого очищення повітря від забруднень.
 • «Стандарт». Настінні кондиціонери Mitsubishi Electric з помірним набором функцій і простим лаконічним оформленням. Вони подобаються тим, хто хоче самостійно контролювати роботу кліматичної техніки. Для цього тут передбачений весь необхідний функціонал (програматор, режим чергового опалення, зимове охолодження і т.д.).
 • «Класік». Бюджетна серія настінних кондиціонерів Mitsubishi Electric, де мінімум функцій і максимум ефективності. Тут немає нічого зайвого –тільки охолодження й нагрівання. Що стосується використовуваних технологій, настінні кондиціонери Mitsubishi Electric «Класік» нічим не поступаються більш просунутим лінійкам.

Вам залишилося підібрати для себе модель з тієї серії, яка максимально відповідає потребам і бюджету.

Чому придбати настінний кондиціонер Mitsubishi Electric потрібно у нас?

Інтернет-магазин Mitsubishi-Kond працює на ринку кліматичної техніки з 2007 року і є офіційним дилером настінних кондиціонерів Mitsubishi Electric. Замовивши техніку тут, отримуєте реальні вигоди:

 • Економія коштів. Інтернет-магазин виконує продажу настінних кондиціонерів Mitsubishi Electric за ціною виробника.
 • Повноцінна гарантія. На всю кліматичну техніку надається гарантія терміном 3 роки. У разі необхідності її можна продовжити, підписавши відповідний договір з Mitsubishi-Kond.
 • Доставка по Україні. Незалежно від кількості замовлених систем кондиціонування інтернет-магазин виконує відправку в усі населені пункти, де працюють філії національних кур'єрських служб.
 • Кваліфікований монтаж. Жителі Києва й Черкас можуть замовити послугу монтажу. Фахівці Mitsubishi-Kond пройшли відповідне навчання й отримали необхідні допуски.

Щоб не помилитися з вибором, отримайте безкоштовну консультацію наших експертів: телефонуйте нам, або замовляйте зворотний дзвінок.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як зробити вибір настінного кондиціонера Mitsubishi Electric?

Для підбору кліматичного обладнання скористайтеся фільтром характеристик інтернет-магазину або зателефонуйте менеджеру: він допоможе визначитися.

Як замовити настінний кондиціонер Mitsubishi Electric з установкою під ключ?

Зв'яжіться з нами й вкажіть менеджеру, в якому приміщенні планується установка, ми підберемо оптимальний для вас варіант, доставимо й встановимо.

Чи надається офіційна гарантія від виробника на настінні кондиціонери Mitsubishi Electric?

Як офіційний дилер, інтернет-магазин Mitsubishi-Kond дає гарантію від виробника терміном на 3 роки. При бажанні її можна продовжити до 5 років.

Яким чином можна оплатити замовлення настінного кондиціонера Mitsubishi Electric?

Розрахуватися за замовлення настінного кондиціонера Mitsubishi Electric можете готівкою або шляхом переведення на розрахунковий рахунок з ПДВ або без, банківською картою через термінал, можлива оплата частинами від Приватбанку й Монобанку, кредит.