Відмінна якість і великий набір функцій

Настінні спліт-системи – найпопулярніший тип кліматичного обладнання серед побутових споживачів. Саме в цій ніші спостерігається найбільша конкуренція серед виробників. З одного боку, це відкриває можливість для споживачів підібрати ідеальну модель, а з іншого – легко заплутатися у всій різноманітності. Але якщо ви шукаєте якісну, з великим набором функцій кліматичну техніку, зверніть увагу на настінні кондиціонери Mitsubishi Heavy.

Чому вигідно придбати настінний кондиціонер Mitsubishi Heavy?

Продукція японського виробника не відрізняється вишуканим дизайнерським оформленням, її гідність в іншому – у високій надійності й економічності. Всі моделі виготовляються з високоякісних матеріалів. Лінійка настінних кондиціонерів Mitsubishi Heavy представлена ​​тільки спліт-системами з інверторним керуванням роботою компресора. Це означає, що кліматичне обладнання економно споживає електроенергію, не створює протягів в приміщенні, видає мінімум шуму й точно підтримує задану температуру.

Чому інверторні настінні кондиціонери Mitsubishi Heavy такі хороші? Секрет в тому, що спліт-система ніколи не працює на повну потужність, як це роблять неінверторні аналоги. Потужність роботи вентиляторів і компресора регулюється електронікою в залежності від поточного температурного режиму в приміщенні.

Інженери побутових кондиціонерів Мітсубісі Хеві подбали, щоб у їхніх пристроях кондиціонування були присутні популярні системи інтелектуального керування:

  • Fuzzy Auto. Електроніка в автоматичному режимі регулює температуру всередині приміщення на основі даних, отриманих з відповідних датчиків зовнішнього блоку.
  • Датчик активності. Система керування з використанням інфрачервоних сенсорів моніторить знаходження людини в приміщенні й регулює режим роботи настінного кондиціонера Mitsubishi Heavy залежно від його віддаленості від потоку. Якщо певний час в кімнаті нікого немає, система кондиціонування автоматично вимикається.
  • ECO. Температура й інтенсивність потоку повітря, який видається спліт-системою, залежить від значення вологості та температурних показників в приміщенні.
  • Фільтрація й самоочищення. Настінні кондиціонери Mitsubishi Heavy комплектуються потужними фільтрами, які вловлюють не тільки пил, але й хвороботворні бактерії, віруси. Є функція самоочищення, яка видаляє вологу й дрібний пил з фільтрів і теплообмінника внутрішнього блоку, запобігаючи розвитку цвілі всередині.

Зверніть увагу: наявність тієї чи іншої системи залежить від серії й конкретної моделі спліт-системи.

Зручність і комфорт експлуатації настінних кондиціонерів Mitsubishi Heavy

Крім відмінних технічних характеристик, вартість настінних кондиціонерів Mitsubishi Heavy обумовлена ​​наявністю таких додаткових функцій:

  • Осушення. В цьому режимі спліт-система охолоджує приміщення, але температура поверхні теплообмінника внутрішнього блоку сприяє утворенню вологи на поверхні. В результаті повітря, що знаходиться в приміщенні, втрачає вологу.
  • Чергове опалення. Електроніка постійно моніторить температуру в приміщенні і, якщо вона опускається нижче 10 градусів, включає спліт-систему в режим обігріву, поки температурний показник в будинку не досягне 29°C.
  • Денне й тижневе програмування. Користувач задає час включення й виключення спліт-системи під свій графік. Наприклад, програмує таким чином, щоб у години, коли всі на роботі, кліматичне обладнання було вимкнене.
  • Автоматичне управління жалюзі. Система кондиціонування самостійно підбирає оптимальний напрямок вертикальних і горизонтальних жалюзі в залежності від обраного режиму роботи. Користувачеві не потрібно довго налаштовувати положення ламелей, яке б забезпечило кращий нагрів або охолодження приміщення.

Як правильно вибрати настінний кондиціонер Mitsubishi Heavy

Щоб кліматичне обладнання справлялося з поставленим завданням (охолодження/нагрівання приміщення), не обов'язково купувати найдорожчу модель. Насамперед потрібно дізнатися площу приміщення, де буде встановлений настінний кондиціонер Mitsubishi Heavy, враховуючи висоту стель, кількість проживаючих в будинку людей, наявність меблів. Наприклад, щоб охолодити або нагріти 20 квадратних метрів порожнього приміщення, потрібна спліт-система потужністю 2 кВт.

Вибір функціональних можливостей залежить від бюджету й власних уподобань. Якщо потрібно просто потужний настінний кондиціонер Mitsubishi Heavy без зайвих додаткових опцій, можете зупинитися на одній з моделей Стандартної серії.

Зовнішнє оформлення внутрішнього блоку спліт-системи підбирається виходячи з інтер'єру приміщення. Але тут потрібно врахувати, що за дизайнерські настінні кондиціонери Mitsubishi Heavy доведеться заплатити більше.

Чому замовити настінний кондиціонер Mitsubishi Heavy потрібно у нас?

Якщо плануєте купити настінний кондиціонер Mitsubishi Heavy в Києві або Черкасах, замовляйте обладнання на сайті Mitsubishi-Kond. Інтернет-магазин працює з 2007 року і є офіційним дилером японського виробника кліматичної техніки в Україні.

Крім продажів, Mitsubishi-Kond надає послуги сервісного обслуговування кондиціонерів Mitsubishi Heavy в гарантійний і післягарантійний період. Виконуємо монтаж кліматичного обладнання будь-якої складності. Для цього в штаті співробітників Mitsubishi-Kond працюють кваліфіковані проектанти, інженери, монтажники, які мають допуски й дозвіл на виконання висотних робіт.

Телефонуйте за номерами на сайті й дізнайтеся вашу індивідуальну ціну настінного кондиціонера Mitsubishi Heavy.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як підібрати настінний кондиціонер Mitsubishi Heavy для будинку?

Для підбору настінного кондиціонера Mitsubishi Heavy потрібно орієнтуватися на площу приміщення, де планується його установка. Щоб не помилитися з вибором, зателефонуйте менеджерам Mitsubishi-Kond.

Як зробити замовлення настінного кондиціонера Mitsubishi Heavy з установкою під ключ?

Замовити настінний кондиціонер Mitsubishi Heavy з установкою можуть жителі Києва й Черкас. Для цього залиште свої контакти в формі зворотного зв'язку або зателефонуйте за номерами на сайті.

Яка гарантія на настінні кондиціонери Mitsubishi Heavy?

Як офіційний дилер ТМ Mitsubishi Heavy, інтернет-магазин Mitsubishi-Kond дає гарантію від виробника терміном на 3 роки.

Які є варіанти оплати за настінний кондиціонер Mitsubishi Heavy?

Mitsubishi-Kond надає своїм клієнтам можливість оплати замовленого кліматичного обладнання готівкою, шляхом переведення на розрахунковий рахунок або через банківський термінал, можлива оплата частинами.