Висока продуктивність і надійність

Забезпечення оптимальних кліматичних умов в приміщеннях з великою площею – завдання не з легких, але напівпромисловий кондиціонер Mitsubishi гідно з нею справляється. Обладнання відрізняється надійністю, високою продуктивністю й економічним споживанням електроенергії завдяки сучасним рішенням, впровадженим в техніку інженерами японського виробника.

Купити напівпромисловий кондиціонер Mitsubishi пропонує наш інтернет-магазин Mitsubishi-Kond. У нас ви знайдете оригінальні кліматичні системи за адекватною ціною, а наш менеджер допоможе підібрати оптимальний варіант напівпром обладнання з великого розмаїття пропозицій виробника.

Сфери використання напівпром кондиціонерів Mitsubishi

Напівпромислові системи кондиціонування виступають середньою ланкою між промисловими й побутовими кондиціонерами Mitsubishi. Вони працюють як на охолодження, так і на обігрів, а їх потужність варіюється від 4 до 25 кВт в залежності від моделі.

Обладнання вважається універсальним, оскільки сфера його застосування досить обширна й включає:

  • магазини, невеликі торговельні центри;
  • кафе, ресторани;
  • адміністративні будівлі;
  • офісні приміщення;
  • котеджі й великі за площею квартири.

Напівпромислові системи кондиціонування Mitsubishi представлені внутрішніми й зовнішніми блоками. Кожен елемент підбирається в залежності від типу приміщення, в якому планується монтаж, і його площі.

Переваги напівпромислових кондиціонерів Mitsubishi

Таку техніку вибирають з багатьох причин:

  • Помірне споживання електроенергії. Висока економічність - одна з головних переваг напівпромислових кондиціонерів Mitsubishi. Цього вдалося домогтися за рахунок інверторного управління й використання рідкоземельного металу в роторі компресора.
  • Низька шумопродуктивність. Напівпром обладнання виробляє мінімум шуму: внутрішні блоки від 27 до 49 дБ, зовнішні – від 48 до 51 дБ, що залежить від потужності системи.
  • Висока ефективність роботи в широкому діапазоні температур. Застосування сучасних технологій дозволило досягти високої продуктивності напівпромислових кондиціонерів Mitsubishi на обігрів при вуличній температурі повітря -20 градусів, а на охолодження – при -15 градусах.
  • Швидкий вихід в робочий режим. Конструкція трубок теплообмінника має внутрішнє оребрення, що сприяє більш ефективної передачі холоду від холодоагенту в зовнішнє середовище. Таким чином для досягнення заданих параметрів повітря в приміщенні потрібно менше 15 хвилин.

Чому придбати напівпромисловий кондиціонер Мітсубісі потрібно у нас?

Наш інтернет-магазин Mitsubishi-Kond є офіційним дилером напівпромислових систем кондиціонування Mitsubishi в Україні. Ми пропонуємо покупцям тільки якісну, оригінальну техніку цього виробника. Консультуємо, допомагаємо вибрати модель, яка підійде під конкретні умови використання. Нашим клієнтам з Києва й Черкас пропонуємо замовити послугу монтажу обладнання під ключ.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону, і наш менеджер підрахує для вас індивідуальну ціну напівпром кондиціонера Mitsubishi, обговорить питання доставки, установки й обслуговування.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як підібрати напівпромисловий кондиціонер Mitsubishi?

Вибір напівпромислового обладнання залежить від особливостей приміщення: його розмірів, конфігурації, а також бажаних режимів роботи системи. Підібрати підходящий варіант допоможе менеджер нашого магазину.

Чи можна замовити доставку кондиціонера Mitsubishi напівпром?

Ми доставляємо кліматичні системи по Україні транспортними компаніями. Замовте доставку, зателефонувавши за вказаним номером телефону.

Скільки місяців становить гарантія на напівпромисловий кондиціонер Mitsubishi?

Офіційна гарантія виробника, яку підтримує наш магазин, становить 36 місяців з дня придбання. Підписавши додаткову угоду з Mitsubishi-Kond, гарантію можна продовжити до 5 років.

Як зробити оплату за замовлення напівпромислового кондиціонера Mitsubishi?

Ми приймаємо будь-які види платежів. Покупку можна оплатити готівкою, за допомогою банківської карти, через розрахунковий рахунок з ПДВ і без нього.