Ремонт кондиціонерів Mitsubishi

Навіть сама надійна техніка не застрахована від несправностей. Систематичне технічне обслуговування дозволяє продовжити термін експлуатації обладнання, але іноді воно вимагає втручання майстра. Ремонт кондиціонерів Mitsubishi Electric і Mitsubishi Heavy - відповідальне завдання, з яким гідно справляються майстри Mitsubishi-Kond.

Наш інтернет-магазин є офіційним дилером продукції японського виробника Mitsubishi. У нас ви можете не тільки купити обладнання й замовити монтаж, але й викликати фахівців для ремонту побутової, напівпромислової й промислової кліматичної техніки. Ми виїжджаємо по Києву й Черкасам на об'єкти будь-якого типу власності в обумовлений з клієнтом час.

Особливості ремонту кондиціонерів Mitsubishi

Ремонт кондиціонерів Mitsubishi буває плановим й аварійним. У першому випадку несправності виявляються при запланованому огляді. Тоді ж поломка усувається, при цьому користувач не відчуває незручностей. Однак іноді власники змушені викликати майстра, якщо самі помічають проблеми в роботі техніки. Це відбувається в таких ситуаціях:

 • кондиціонер вмикається, але не холодить або не гріє;
 • з внутрішнього блоку тече вода;
 • неприємний запах при включеному обладнанні.

Майстер виконує такі види ремонтних робіт:

 • чистка, заміна фільтрів і дренажної системи;
 • усунення витоку фреону й заправка холодоагенту;
 • ремонт модуля керування;
 • заміна, ремонт компресора;
 • огляд вентилятора (лопатей, мотора, конденсатора електродвигуна).

Після ремонту кондиціонера Mitsubishi фахівець перевіряє працездатність спліт-системи в різних режимах. Наша компанія надає гарантію на виконані роботи й замінені запчастини терміном на 12 місяців.

Промислове й напівпром обладнання Mitsubishi ламається рідше через високий ступінь захисту, передбачений виробником. Система самодіагностики не завжди може вчасно попередити про несправності. В такому випадку тільки вміння й досвід майстра допоможе виправити неприємну ситуацію. При відсутності сервісу кондиціонерів Mitsubishi трапляються такі несправності в кліматичних системах:

 • поломка компресора;
 • вихід з ладу двигуна вентилятора;
 • некоректна робота дренажного насоса.

Ремонт кондиціонерів Mitsubishi майстрами компанії Mitsubishi-Kond

Фахівці інтернет-магазину Mitsubishi-Kond допоможуть, якщо у вас не працює кондиціонер Мітсубісі. Ми здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування спліт-систем, виконуємо чистку забруднених елементів обладнання, заміну пошкоджених деталей в Києві й Черкасах. У наших майстрів є допуски для виконання будь-яких ремонтних робіт, пов'язаних з побутовими, промисловими, напівпромисловими системами кондиціонування повітря. Ми обслуговуємо зовнішні й внутрішні блоки, включаючи касетні, підлогово-стельові, канальні, настінні кондиціонери Міцубісі.

Зверніться до нашого менеджера, щоб дізнатися ціну ремонту кондиціонера Mitsubishi або умови обслуговування під час гарантійного випадку.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як дізнатися ціну ремонту кондиціонера Mitsubishi?

Дізнатися вартість ремонтних робіт в кожному конкретному випадку допоможе менеджер нашого магазину. Зв'яжіться з ним за вказаним на сайті телефоном

Як замовити послугу по ремонту кондиціонера Mitsubishi?

Замовити ремонт техніки для кондиціонування можна прямо на сайті. Для цього заповніть форму зворотнього зв'язку або зателефонуйте нам для виклику майстра.

Яка гарантія надається на ремонт кондиціонерів Mitsubishi?

На виконані роботи й використані матеріали ми надаємо гарантію терміном на 12 місяців.