Сервісне обслуговування кондиціонерів Mitsubishi

Японський виробник кліматичного обладнання Mitsubishi зробив все можливе, щоб максимально убезпечити кліматичну техніку від збоїв в роботі і поломок. Це надійні системи, які характеризуються стабільною роботою. Під час виробництва вони проходять серйозну перевірку, щоб покупець отримав високоякісну спліт-систему. Незважаючи на це сервіс кондиціонерів Mitsubishi був і залишається важливою процедурою, ігнорувати яку не можна.

Кожен кондиціонер Mitsubishi потребує систематичного обслуговуванні, навіть якщо користувач не помітив проблем в його роботі. Так вийде передбачити можливі неполадки, продовжити стабільне функціонування обладнання та забезпечити власний спокій.

Майстри інтернет-магазину Mitsubishi-Kond якісно виконують професійне сервісне обслуговування кондиціонерів Mitsubishi Electric і Mitsubishi Heavy в Києві і Черкасах. Наші сервісні фахівці обслуговують зовнішні і внутрішні блоки всіх типів.

Що входить до переліку робіт із сервісного обслуговування кондиціонерів Mitsubishi

Сервісне обслуговування включає огляд зовнішнього і внутрішнього блоку спліт-системи:

  • перевірка всіх елементів системи на наявність помітних пошкоджень;
  • зміцнення кронштейнів, перевірка правильності монтажу;
  • чистка корпусів, фільтруючих елементів, системи дренажу, теплообмінника; вимір рівня шуму і вібрації при роботі техніки;
  • тестування електроніки;
  • перевірка рівня фреону, дозаправка, якщо рівень холодоагенту недостатній. Сервісне обслуговування кондиціонерів необхідно виконувати 2 рази на рік, незалежно від того, чи було обладнання в використанні в зимову пору року.

Чистка кондиціонера Mitsubishi - важливе завдання. Накопичення світовим співтовариством забруднень призводить до виходу з ладу обладнання. Пил і бруд, яка потрапляє в корпус, збивається в щільну кірку і не дає нормально циркулювати повітрю, через забруднення висока ймовірність поломки випарника. І якщо очистити фільтри користувачеві під силу самому, то корпус і зовнішній блок на забруднення перевіряє виключно сервісний інженер.

Зверніть увагу, що заправка фреону - стандартна послуга, яку виконує фахівець при систематичному обслуговуванні системи. Однак трапляється, що процедуру потрібно реалізувати позапланово. Це актуально при витоку холодоагенту. Нехтувати викликом майстра можна: фреон відповідає за коректну роботу кондиціонерів Mitsubishi.

Чому варто звертатися до сервісних інженерам Mitsubishi-Kond

У нашому інтернет-магазині можна не тільки купити техніку відомого японського виробника, а й замовити установку кондиціонера Mitsubishi, сервісне обслуговування обладнання.

У наших сервісних інженерів великий досвід в плановому і аварійному ремонті кондиціонерів Мітсубісі, пройшли відповідне навчання та отримали сертифікати. Телефонуйте нам за вказаним телефоном, щоб проконсультуватися щодо гарантійного випадку, замовити послугу сервісу. Ми підберемо зручний час для приїзду майстра. Обслуговування спліт-систем Mitsubishi доступно тільки жителям Києва та Черкас.

Відповіді на найбільш поширені питання

Навіщо потрібно проводити регулярне сервісне обслуговування кондиціонера Mitsubishi?

Регулярне обслуговування допомагає підтримати кліматичні системи в справному стані, своєчасно виявляти проблеми в роботі і виправляти їх. Якщо ігнорувати необхідність сервісу, рано чи пізно ви зіткнетеся з несправностями, а ремонт обійдеться дорожче.

Як часто потрібно проводити сервісне обслуговування кондиціонера Mitsubishi?

Виробник рекомендує виконувати сервісне обслуговування кондиціонера 2 рази в рік, щоб вчасно виявити і запобігти несправності, очистити зовнішній і внутрішній блок від пилу, що накопичився і інших забруднень.

Як дізнатися ціну сервісного обслуговування кондиціонера Mitsubishi?

Зателефонуйте нашому менеджеру за вказаною на сайті номером: він визначить персональну ціну сервісу, що виконується майстрами компанії.