Висока якість і передові технології

Спліт-системи Mitsubishi відрізняються від конкурентних пропозицій високою якістю виконання й наявністю запатентованих технічних рішень. У цій компанії є власний дослідницький центр. Mitsubishi одні з перших почали використовувати електродвигуни з постійним магнітом, що дозволило значно знизити споживання електроенергії компресором.

Щоб придбати оригінальний кондиціонер Мітсубісі, звертайтеся до офіційного дилера Mitsubishi-Kond. Компанія здійснює доставку по Україні. Мешканці Києва й Черкас, крім купівлі спліт-системи Мітсубісі, можуть замовити послугу монтажу або обслуговування кліматичного обладнання.

Як вибрати й купити спліт-системи Mitsubishi з установкою: різновиди обладнання

Компанія Mitsubishi-Kond пропонує клієнтам весь модельний ряд спліт-систем торговельних марок Mitsubishi Electric і Mitsubishi Heavy, які в залежності від типу монтажу внутрішнього блоку поділяються на такі види:

 • Настінні. Переважно використовуються в квартирах, приватних будинках і невеликих офісних приміщеннях з площею від 20 до 80 м2. Простота доступу до компонентів внутрішнього блоку настінної спліт-системи Mitsubishi спрощує процедуру монтажу кондиціонера.
 • Підлогово-стельові. Монтуються над підлогою або під стелею. Розраховані на роботу в приміщеннях 20-150 м2. Деякі підлогові (консольні) моделі вбудовуються в стіну на 70 мм, глибина їх корпусу всередині приміщення зменшується до 145 мм. Переважно використовуються у випадках, коли немає можливості розмістити настінну спліт-систему Mitsubishi.
 • Касетні. Встановлюються зазвичай в торговельно-офісних приміщеннях. Представлені чотирьох- й однопоточними моделями. Перші відрізняються високою ефективністю розподілу повітря в приміщенні в усіх напрямках. Однопоточні моделі здатні забезпечити подачу охолодженої повітряної маси тільки в одному напрямку. Продуктивності цих кондиціонерів Mitsubishi досить для роботи в кімнаті площею до 150 м2.
 • Канальні. Монтуються зазвичай під стелею, або в передбачені для них ніші. В результаті кліматичне обладнання Мітсубісі стає непомітним на загальному тлі інтер'єру. Розраховані на роботу в приміщеннях від 25 до 500 м2.

Окремо варто відзначити мульти-спліт системи Mitsubishi. Особливістю такого обладнання є можливість підключення до одного зовнішнього блоку декількох внутрішніх, незалежно від типу їх виконання. Головне, щоб сумарна потужність не перевищувала значення зовнішнього елемента. Однак у подібних кондиціонерів Mitsubishi є обмеження: всі внутрішні елементи працюють тільки на обігрів або охолодження.

Крім способу установки, спліт-системи Mitsubishi бувають:

 • Побутові. Конструкція кондиціонерів спеціально розроблена для використання в житлових приміщеннях. Вони тихі й енергоефективні, з великим набором додаткових функцій.
 • Напівпромислові. До цієї серії кліматичного обладнання відносяться кондиціонери з продуктивністю до 44 кВт. Напівпромислові спліт-системи Mitsubishi відрізняються можливістю розташування блоків системи на значній відстані один від одного.
 • Мультизональні. Забезпечують можливість одночасної роботи на охолодження й обігрів двох окремих внутрішніх блоків, підключених до одного зовнішнього. Мультизональна спліт-система Mitsubishi переважно використовується в якості кліматичного обладнання для цілих офісних або житлових будівель в якості альтернативи системі вентиляції й опалення.

Чому вигідно придбати спліт-систему Mitsubishi

У спліт-систем Мітсубісі багато переваг:

 1. виготовляються з високоякісних матеріалів і комплектуючих;
 2. комплектуються антибактеріальними фільтрами, які перешкоджають розвитку грибків і плісняви;
 3. завдяки технології I-SEE SENSOR кондиціонер самостійно налаштовує напрямок потоку повітря й ступінь охолодження для створення ідеальних кліматичних умов в приміщенні;
 4. шумопродуктивність внутрішнього елемента не перевищує 19 дБ;
 5. наявність функції тижневого й щоденного програмування режимів та часу роботи;
 6. економно споживають електрику.

Від чого залежить ціна на спліт-системи Mitsubishi

Вибираючи кондиціонер, зверніть увагу, що на його кінцеву вартість впливають три фактори:

 • Виконання внутрішнього блоку. Настінні спліт-системи найпоширеніші, їх вартість нижча в порівнянні з кондиціонерами інших типів. Канальні й касетні моделі обходяться дорожче за все, що обумовлено їх способом монтажу.
 • Тип компресора. Замовити кліматичне обладнання зі звичайним компресором буде дешевше у порівнянні з інверторним, але така економія спірна. Адже спліт-системи Mitsubishi з інверторним керуванням не тільки забезпечують більш комфортні умови в приміщенні, але й економлять електроенергію за рахунок відсутності частих пусків і зупинок компресора, служать довше, працюють тихіше.
 • Додаткові функції. Припливна вентиляція, іонізація, осушення, зволоження повітря або можливість керування роботою системи зі смартфона - опції, які істотно розширюють можливості кондиціонера. Але наявність хоча б однієї з них збільшує вартість спліт-системи Mitsubishi.

Особливості замовлення спліт-системи Mitsubishi

Перед придбанням спліт-системи Mitsubishi рекомендуємо провести ретельні розрахунки, щоб потужності придбаного кондиціонера було достатньо для роботи на наявній площі. Враховуйте висоту стель, кількість встановленої побутової техніки, кількість людей, які, ймовірно, будуть перебувати в приміщенні.

Якщо не знаєте, який кондиціонер підібрати, зверніться до фахівців нашого інтернет-магазину. Зателефонуйте за вказаними на сайті номерами й отримайте безкоштовну консультацію. Запрошуємо відвідати один з наших офісів в Києві або Черкасах.

Відповіді на найбільш поширені питання

Чим спліт-система відрізняється від інших кондиціонерів?

Наявністю двох окремих блоків: зовнішнього й внутрішнього.

Які переваги у спліт-систем Mitsubishi?

Тиха робота, великий вибір функцій, економічність, надійність, довговічність.

Чи можна замовити спліт-систему Mitsubishi Heavy з доставкою по Україні?

Доставка по Україні спліт-систем Mitsubishi можлива при замовленні кондиціонера в інтернет-магазині Mitsubishi-Kond.

Яка гарантія на спліт-системи Mitsubishi?

Офіційна гарантія виробника - 3 роки.