Установка кондиціонера Mitsubishi

На ефективність роботи й довговічність системи кондиціонування безпосередньо впливає те, як вона була встановлена. І не має значення, буде це обладнання маловідомої торговельної марки або іменитого бренду.

Mitsubishi-Kond - офіційний дилер кліматичних систем Mitsubishi Electric і Heavy в Україні. Компанія займається оптовим і роздрібним продажем обладнання японського виробника, його технічним обслуговуванням та ремонтом. Установка кондиціонерів Mitsubishi - ще один напрямок діяльності Mitsubishi-Kond. Ми здійснюємо професійний монтаж на об'єктах будь-якої складності, розташованих в межах Києва й Черкас. При необхідності виїжджаємо в будь-який регіон України.

Особливості установки кондиціонерів Mitsubishi

Незалежно від торговельної марки, монтаж спліт-системи складається з двох етапів:

  • Перший. Зазвичай може виконуватися під час ремонту в приміщенні. Включає штроблення стін під електропроводку, фреонопроводи й установку зовнішнього блоку на фасаді будівлі або балконі. Якщо перший етап виконується вже по завершенню фінішної обробки для приховування комунікацій використовується кабель-канал.
  • Другий. Здійснюється, коли ремонтні роботи в приміщенні завершені. Майстер зміцнює внутрішній блок, реалізує міжблочні підключення, перевірку працездатності системи.

Установка кондиціонера Mitsubishi канального типу проводиться тільки під час проведення чорнової обробки, що обумовлено особливостями кріплення цих систем кондиціонування. Щоб обладнання функціонувало правильно, експерти Mitsubishi-Kond ретельно розробляють проект монтажу.

Також особливого підходу вимагає установка спліт-систем Mitsubishi. Обладнання передбачає наявність одного зовнішнього блоку, до якого приєднуються кілька внутрішніх. У цьому випадку важливо правильно прокласти фреонопровід і кабелі, що з'єднують всі елементи системи. Тому ціна установки кондиціонера Мітсубісі в такому випадку буде вища через додаткові витрати матеріалу й часу роботи співробітників компанії.

Чому, якщо установка кондиціонера Mitsubishi, то Mitsubishi-Kond

Інтернет-магазин Mitsubishi-Kond - офіційний дилер кліматичного обладнання японського виробника в Україні. У нас можна купити кондиціонер Mitsubishi, замовити його доставку. Для жителів Києва й Черкас доступна послуга установки спліт-систем.

Наші проектанти й майстри мають великий досвід роботи з системами кондиціонування. В наявності професійні інструменти для монтажу обладнання будь-якого типу. Наші співробітники пройшли навчання й допущені до виконання монтажних заходів на приватних і комерційних об'єктах.

Також у нас можна замовити сервісне обслуговування кондиціонерів Mitsubishi. Надаємо гарантію на всі види робіт, використані комплектуючі й матеріали.

Щоб отримати консультацію, зв'яжіться з менеджером Mitsubishi-Kond по телефону або відвідайте офіс.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як порахувати вартість установки кондиціонера Mitsubishi?

Дізнайтеся вартість установки кондиціонера у менеджера Mitsubishi-Kond, зв'язавшись з ним по телефону.

Коли краще встановлювати кондиціонер Mitsubishi - до ремонту або після?

Спліт-систему можна встановити як до, так і після виконання ремонтних робіт. Якщо не вдається приховати комунікації в стіну за допомогою штроблення, легко підібрати кабель-канал, який сховає дроти й не зіпсує зовнішній вигляд приміщення.

Як довго тривають роботи по установці кондиціонера Mitsubishi?

Стандартна установка спліт-системи триває від 1,5 до 3 годин.

Чи надається гарантія на монтаж кондиціонера Mitsubishi?

Гарантія на монтаж і витратні матеріали, що надається нашою компанією, триває 1 рік.