Для комерційних приміщень

Техніка для кондиціонування повітря, призначена для використання в офісних приміщеннях, виробничих цехах, торговельних центрах відрізняється від застосовуваної в побутових умовах. Таке обладнання відрізняється високою потужністю, спеціальними налаштуваннями для забезпечення комфортних умов для всіх присутніх в приміщенні людей. Промисловий кондиціонер Mitsubishi володіє саме такими характеристиками.

Особливості промислових кондиціонерів Mitsubishi

Японський виробник розробив спеціалізовані системи кондиціонування, які підходять для установки в офісних, промислових будівлях. Це мультизональні системи VRF Mitsubishi – обладнання, до одного зовнішнього блоку якого можна підключити декілька внутрішніх, які працюють кожен у своєму режимі.

На вибір покупцям надаються варіанти внутрішніх блоків промислових кондиціонерів Mitsubishi, які демонструють високі показники потужності й продуктивності роботи:

  • Касетні. Встановлюються між основною і підвісною/натяжною стелею. Внутрішні блоки висотою 18 сантиметрів, що дозволяє непомітно розмістити їх, не зіпсувавши дизайн інтер'єру. За рахунок динамічного розподілу повітряних потоків приміщення рівномірно прогрівається або охолоджується без протягів.
  • Канальні. Як і касетні, канальні промислові кондиціонери Mitsubishi вбудовуються в нішу під стелею. Їх відмінність в тому, що всі внутрішні блоки пов'язані системою повітропроводів, тобто один кондиціонер працює на кілька кімнат. Потужності обладнання вистачає, щоб створити оптимальні кліматичні умови в приміщенні до 400 квадратних метрів.
  • Настінні. Кріпляться на стіні, ідеально підходять для обслуговування великих площ через високу швидкість повітряного потоку (17-20 метрів). Потужність продуктивності холоду настінних блоків промислових кондиціонерів Mitsubishi варіюється від 3,5 до 16 кВт в залежності від моделі.
  • Підвісні. Актуальні, коли немає можливості встановити касетні або канальні блоки (немає підвісної стелі), а настінні моделі не ефективні. Стельові спліт-системи кріпляться безпосередньо до стелі, не займаючи місця на стіні. Вони легкі в установці, працюють не створюючи протягів.
  • Колонні. Монтуються в будівлях з дуже високими стелями, де обігрів або охолодження повітря потрібні тільки для нижньої зони, в якій і знаходяться люди. Наприклад, колонні промислові кондиціонери Mitsubishi підійдуть для актових залів, аеропортів, холів готелів.

Технології, що застосовуються в промислових кондиціонерах Mitsubishi

Для зручності й підвищення ефективності функціонування промислових кондиціонерів Mitsubishi виробник обладнав їх корисними функціями:

  • Інверторне керування. Системи кондиціонування раціонально використовують електроенергію, оскільки електроніка регулює продуктивність електродвигуна й компресора в залежності від навантаження на внутрішні блоки. За рахунок цього промислові кондиціонери Mitsubishi економічні, незважаючи на високу потужність.
  • Датчик руху. Фіксує присутність та місцезнаходження людей в приміщенні, коректуючи роботу обладнання з урахуванням цих даних. Якщо руху немає, автоматично зменшується потужність, техніка перемикається на енергозберігаючий режим роботи.
  • Зручне налаштування. Для управління роботою промислового кондиціонера Mitsubishi надається кілька варіантів пультів дистанційного керування. Є можливість підключити обладнання до системи «розумний дім» або централізовано контролювати роботу всіх одиниць системи.
  • Функція запобігання протягів. Регулюючи положення заслінок і жалюзі користувач може вибрати найбільш відповідний напрямок повітряного потоку. І легко створювати комфортні умови для всіх присутніх в приміщенні людей при мінімумі шуму.

Чому варто купити промисловий кондиціонер Mitsubishi у нас

Інтернет-магазин Mitsubishi-Kond є офіційним представником торговельної марки Mitsubishi в Україні. У нас можна купити кондиціонер Міцубісі з установкою в Києві й Черкасах, замовити доставку в будь-яке місто України, проконсультуватися у експертів щодо монтажу та догляду за обладнанням.

Зателефонуйте нам, і менеджер розрахує індивідуальну ціну на промисловий кондиціонер Mitsubishi саме для вашого об'єкта.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як вибрати промисловий кондиціонер Mitsubishi?

Вибрати зовнішній блок промислового кондиціонера самостійно складно, оскільки потрібно враховувати площу будівлі, куди він буде встановлений, і вирахувати потужність і кількість внутрішніх блоків. Зверніться до менеджера нашого магазину: він допоможе підібрати підходящий варіант.

Як замовити промисловий кондиціонер Mitsubishi з установкою?

Послуга установки промислового обладнання Mitsubishi нашими майстрами доступна тільки жителям Черкас і Києва. Зв'яжіться з фахівцями Mitsubishi-Kond для здійснення замовлення

На скільки місяців надається гарантія на промисловий кондиціонер Mitsubishi?

На всю техніку надається гарантія терміном 36 місяців. При підписанні додаткової угоди з нашим магазином вона може бути розширена до 60 місяців.

Яким чином можна оплатити замовлення промислового кондиціонера Mitsubishi?

Ми приймаємо будь-які види платежів: готівкою, через банківську каркту, на розрахунковий рахунок з ПДВ і без нього.