Мультизональні системи VRF Mitsubishi – спеціалізоване кліматичне обладнання, призначене для забезпечення комфортних температурних умов в офісних, промислових і житлових будівлях. Продуктивності цих пристроїв кондиціонування досить, щоб використовувати їх в якості альтернативи для об'єктів, де застосування традиційних методів обігріву технічно недоступно або не рентабельно.

Як і в мульти-спліт системах Mitsubishi, до зовнішнього блоку мультизональної VRF можна підключити декілька внутрішніх блоків. Але перевага останньої в тому, що кожен внутрішній блок працює в своєму індивідуальному режимі (обігрів або охолодження), що дозволяє максимально точно встановити параметри функціонування обладнання для кожного користувача.

Особливості мультізональних систем VRF Mitsubishi

Компанії, що працюють під єдиним брендом Mitsubishi (Heavy і Electric), випускають мультизональні кліматичні системи VRF з 1992 року. За цей час японським виробникам вдалося довести роботу зовнішніх блоків до досконалості.

Залежно від моделі мультизональні системи VRF Mitsubishi підтримують можливість підключення до одного зовнішнього блоку до 80 внутрішніх. Загальна протяжність фреонопровіда досягає 1000 м, а перепад висоти між зовнішнім і внутрішніми блоками - 90 метрів. Максимальна номінальна продуктивність мультизональной системи VRF Mitsubishi становить 168 кВт (серії KXZ і KXZR від компанії Мітсубісі Хеві й серія Y від Мітсубісі Електрик).

Інженерам Mitsubishi вдалося створити мультизональну систему VRF, яка при споживанні 1 кВт електроенергії сумарно видає 7,5 кВт тепла й холоду.

Все це стало можливим за рахунок впровадження новітніх технологій в області кліматичної техніки:

  • Карбід-кремнієві транзистори. Використання провідникових властивостей карбід кремнію дозволило підвищити стабільність напруги в силовому модулі промислових кондиціонерів Мітсубісі. В результаті чутлива електроніка стала більш захищеною від перепадів струму, ефективність енергоспоживання збільшилася на 70%, що позитивно відбилося на загальній енергоефективності пристроїв.
  • Нове покоління компресорів. Зовнішні блоки всіх лінійок мультізональних систем VRF Mitsubishi обладнані компресорами, які швидко підлаштовуються під поточне навантаження. Наприклад, підвищують або знижують температуру кипіння фреону, кількість обертів електродвигуна. Для користувача це означає економію електрики, коли кліматичне обладнання працює на мінімальній продуктивності.
  • Водяний контур для охолодження зовнішнього блоку. Купивши мультізональную систему VRF Mitsubishi з водяним охолодженням, зовнішній блок можна встановити безпосередньо в приміщенні. За рахунок впровадження технології утилізації тепла стала можлива поповерхова установка кондиціонерів в висотних будівлях.
  • Інверторне керування. «Розумна електроніка» контролює роботу електродвигуна й компресора шляхом регулювання їх продуктивності в залежності від навантаження та кількості одночасно працюючих внутрішніх блоків. Результат – раціональне використання електроенергії.

Крім відмінних технічних характеристик, представлене кліматичне обладнання відрізняється простотою впровадження. За допомогою мультізональних систем VRF Mitsubishi легко реалізувати проекти як з лінійною, так і з променевої схемою розподілу внутрішніх блоків.

Чому замовити зовнішній блок мультизональной системи VRF Mitsubishi потрібно у нас

Інтернет-магазин Mitsubishi-Kond працює на ринку кліматичного обладнання з 2007 року й виступає офіційним дилером мультізональних систем VRF Mitsubishi. Крім реалізації кондиціонерів, компанія займається їх установкою в Києві й Черкасах. Для цього в Mitsubishi-Kond працюють кваліфіковані проектанти, інженери й майстри. Компанія має всі необхідні ресурси, щоб виконати монтаж мультизональної системи VRF Mitsubishi під ключ на будь-якому приватному, комерційному або виробничому об'єкті.

Співпраця з Mitsubishi-Kond - це вигідно:

  • надання індивідуальної ціни на мультизональні системи VRF Mitsubishi;
  • повноцінна гарантія на 3 роки з можливістю розширення до 5 років;
  • доставка кліматичного обладнання в будь-який населений пункт України, де працюють відділення національних кур'єрських служб.

Потрібна допомога у виборі – звертайтеся за кваліфікованою підтримкою до експертів Mitsubishi-Kond.

Відповіді на найбільш поширені питання

Як зробити вибір мультизональной системи VRF Mitsubishi?

Для підбору цього кліматичного обладнання необхідне проведення розрахунків, тому самостійно вибрати відповідний зовнішній блок не вийде. Звертайтеся до експертів Mitsubishi-Kond за допомогою підбору оптимального агрегату.

Як замовити мультізональную систему VRF Mitsubishi з монтажем?

Для замовлення мультизональной системи VRF Mitsubishi з установкою, зв'яжіться з експертами Mitsubishi-Kond.

Яка гарантія на мультизональні системи VRF Mitsubishi?

Офіційна гарантія від виробника – 3 роки, але при купівлі обладнання в інтернет-магазині Mitsubishi-Kond вона може бути розширена до 5 років.

Як оплатити замовлення мультизональной системи VRF Mitsubishi?

Інтернет-магазин Mitsubishi-Kond приймає платежі готівкою, шляхом оплати банківською картою через термінал, на розрахунковий рахунок з ПДВ і без.