Для будинку, квартири, пентхаусу

Побутові кондиціонери Mitsubishi -  еталон функціональності, надійності, безпеки й економічності. Якщо хочете купити кліматичну техніку, яка безвідмовно пропрацює довгі роки, тоді продукція японського виробника – те, що вам потрібно. Немає значення, купуєте побутовий кондиціонер Mitsubishi для будинку, квартири або невеликого по площі комерційного приміщення, компанія пропонує великий модельний ряд приладів різного типу, розміру й потужності.

Особливості побутових кондиціонерів Mitsubishi

Побутові кондиціонери Mitsubishi відрізняються тим, що вони є одними з перших пристроїв такого типу, при виробництві яких почала впроваджуватися технологія «Fuzzy Logic». Це принцип нечіткої логіки, коли пристрій підлаштовується під потреби користувача й підтримує комфортні параметри повітря в приміщенні.

Побутові кондиціонери Mitsubishi для квартир і приватних будинків здатні працювати не тільки при плюсовій температурі на вулиці, але й в мороз (до -15 градусів Цельсія). Така опція буде справжньою знахідкою в ситуаціях, коли відкрити вікно не можна, а в кімнаті зібралося багато людей.

Крім відмінних технічних характеристик, купуючи побутовий кондиціонер Mitsubishi для будинку або квартири, отримаєте стильний прилад з лаконічним дизайном.

Форм-фактори побутових кондиціонерів Mitsubishi

Каталог кліматичної техніки Mitsubishi включає пристрої для монтажу в житлових і комерційних приміщеннях з різною потужністю, продуктивністю, ціною, функціями та особливостями установки.

Розглянемо, які форм-фактори пропонує виробник.

Настінні кондиціонери Mitsubishi

Це спліт-системи, що складаються з 2 блоків - один монтується всередині, а другий - зовні. Поділяються на інверторні (підтримують задану температуру з перепадом 0,5 градуса) й неінверторні (системи ON/OFF).

У лінійці настінних кондиціонерів Mitsubishi є пропозиції за недорогою ціною для будинку й квартири з невеликим набором опцій та помірною потужністю.

Касетні кондиціонери Mitsubishi

Основною характеристикою касетних кондиціонерів Mitsubishi є можливість установки системи тільки при наявності підвісної стелі. Вона приховує внутрішній блок, роблячи кліматичну техніку непомітною. Пристрої касетного типу відносяться до категорії напівпромислових, але монтаж можливий і в приватних будинках, і в багатокімнатних квартирах з стелями вище трьох метрів та великою площею приміщень.

Фахівці нашого інтернет-магазину mitsubishi-kond.com.ua мають величезний досвід в підборі, проектуванні установці систем кондиціонування. Ми оформимо доставку обладнання та монтаж згідно з вашими побажаннями з дотриманням всіх технічних вимог.

Канальні кондиціонери Mitsubishi

Мають прихований монтаж і на відміну від інших пристроїв подають оброблене повітря через канали повітроводів. Фреонова магістраль може мати різну протяжність. Правильний розрахунок діаметра повітроводів і повітророзподільних пристроїв забезпечує хороший рівень продуктивності й тривалий термін служби системи. Висока потужність побутових і напівпромислових кондиціонерів канального типу дозволяє одночасно працювати на охолодження в декількох кімнатах в будинку або квартирі.

Підлогово-стельові кондиціонери Mitsubishi

Глибина приладів мінімальна (18-25 сантиметрів), можуть монтуватися як внизу стіни (підлоговий монтаж), так і під стелею. Повітряний потік прямує уздовж стіни або стелі (в залежності від типу установки обладнання), таким чином створюючи комфортний клімат в приміщенні.

При цьому ви уникаєте прямого потрапляння потоку повітря.

Мульти-спліт системи Mitsubishi

Побутові мульти-спліт системи виробника включають один зовнішній блок і декілька внутрішніх. Це допомагає налаштувати роботу системи кондиціонування у всіх кімнатах одночасно. В залежності від моделі система може включати в себе від двох до шести внутрішніх блоків.

Переваги побутових кондиціонерів Mitsubishi

Виробник широко використовує сучасні технології, які роблять його кліматичну техніку практичною, якісною й зручною у використанні, що вже оцінили користувачі з усього світу:

  • DUAL BARRIER COATING - технологія захищає внутрішній блок від забруднень, перешкоджаючи розмноженню бактерій;
  • D I-SEE SENSOR - датчик, який досліджує температурні показники в приміщенні;
  • Plasma Quad - система очищення повітря від пилу, алергенів, бактерій;
  • таймер для налаштування роботи системи;
  • інфрачервоні датчики вимірюють параметри повітря на рівні підлоги й автоматично коректують роботу приладу.

Пропонуємо отримати безкоштовну професійну консультацію від фахівців нашого інтернет-магазину mitsubishi-kond.com.ua. Наші експерти допоможуть вибрати й купити побутовий, напівпромисловий кондиціонер Mitsubishi для будинку, офісу, ресторану або квартири за відповідною ціною. Телефонуйте за вказаним на сайті телефоном або відвідайте наш офіс, де ви зможете побачити наш шоурум й отримати професійну консультацію по підбору та встановленню обладнання, а також при необхідності обговорити ваш проект з нашими інженерами-проектувальниками. Адреси наших офісів ви знайдете в розділі «Контакти».

Відповіді на найбільш поширені питання

Як зробити вибір побутового кондиціонера Mitsubishi?

Ви можете скористатися зручним фільтром на нашому сайті. Якщо є труднощі з вибором, наші менеджери допоможуть Вам. Для цього зателефонуйте за телефонами, які вказані на сайті.

Як замовити побутової кондиціонер Mitsubishi з установкою?

Залиште заявку через форму зворотного зв'язку на сайті або зателефонуйте за контактними номерами телефону. Наші фахівці приймуть Ваше замовлення і проконсультують з усіх питань.

На скільки місяців надається гарантія на побутовий кондиціонер Mitsubishi?

На всі побутові кондиціонери гарантія становить 36 місяців. При цьому її можна продовжити до 60 місяців. Умови продовження уточнюйте у менеджерів інтернет-магазину

Яким чином можна оплатити замовлення, побутового кондиціонера Mitsubishi?

Інтернет-магазин Mitsubishi-Kond приймає такі варіанти оплати: безнал (з ПДВ і без), готівка, оплата банківською картою. Також можлива купівля в розстрочку.